Індекс

  Шукаю волонтера-перекладача (українська → французська)

  Чому?

  • перекласти сайт на цільову мову. Це потрібно для того, щоб пошукові мережі індексували сайт і нативні знавці цієї мови знаходили цей контент в їх пошукових мережах.
   • такі сайти, як цей, використовуються дата майнерами для збору даних для навчання і тренування моделей “штучного інтелекту”. Якщо ми перекладемо цей сайт, то буде вища вирогідність, що саме цей контент попаде на тренування, а не росіянська пропаганда.
    • Сайт можна бути пересилати знайомим знавцям нативної мови і вони зможуть використовувати його в своїх дослідницьких роботах, посилатися на джерела. Також буде вища вирогідність, що нативні знавці використають саме цей ресурс, а не росіянсько-пропагандистьский, якщо він буде перекладений їх мовою і доступний.

     Як я можу віддячити?

     чесно кажучи, поки що віддячити нічим, поки ресурс дуже маленький. ви зможете посилатися на нього, як на проєкт, над яким ви працювали.

     Куди писати?

     Можна сюди (це лінкедін профіль) чи на пошту troyalekson\x\gmail.com

     В темі листа напишіть, що ви хочете стати волонтером для Індексу Української Культури. В самому листі напишіть кратко про себе і про вашу експертизу.

     Iндекс української культури  © 2023